Позбавляємося від бородавок народними методами

Ці опуклості на шкірних покривах – не зовсім приємне явище. Виявивши їх, людина намагається швидше вивести недугу. Якщо нічого не допомагає, то саме час уважно вивчити матеріал даної статті.

Бородавка

Чим лікувати бородавки

Щоб вивести неприємні утворення з шкіри, можна слідувати декільком простим порадам:

  • Взяти яблучний оцет і припекти ним бородавку. Кислота, що міститься в ньому, нерідко використовується в якості інгредієнта для більшості аптечних засобів, покликаних боротися з бородавками. Протягом 2-3 тижнів кожен день по 2 рази припікайте бородавку, і вона зійде.
  • Також ефективним може виявитися олія рицини і дріжджі. Змішавши їх 1 до 1 до отримання пасти, можна починати лікування. Склад наносять на проблемну область і витримують протягом 5-10 хвилин. Вистачить 2-3 тижнів.
  • Ананасовий сік може позбавити вас від неприємних новоутворень. Його капають на область поразки і витримують до повного висихання. Ананас містить у собі фермент, що розщеплює активні сполуки бородавок, і тим самим надає неперевершений ефект.
  • Також можна скористатися цибульним соком з сіллю. Такий унікальний антибактеріальний засіб допоможе вилікувати бородавки без проблем. Всього 1 цибулина і дрібка морської солі, змішані разом міксером і нанесені на шкіру, роблять чудеса.

Перед застосуванням тих чи інших засобів переконайтеся у відсутності алергій і протипоказань. Важливо не нашкодити собі більше! Будьте здорові, шановні читачі!

Джерело: HeadInsider

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *