Плоди для любові: сім продуктів, що розпалюють пристрасть

Якщо ви хочете повернути пристрасть у ваше сексуальне життя, наш список продуктів, можливо, допоможе вам у цьому. Немає нічого краще романтичної вечері, приготовленої власними руками, а ще краще, коли інгредієнти містять елементи, які підігріють ваші почуття і почуття партнера. Як відомо, деякі продукти покращують сексуальну функцію і, як наслідок, урізноманітнюють сексуальний досвід. А ось і вони!

Авокадо

Авокадо

Ще стародавні ацтеки говорили про авокадо, як про продукт підсилює потенцію, крім того, їм здавалося, що за формою цей фрукт нагадує яєчка. Існує і наукове обґрунтування чудодійності авокадо. Встановлено, що цей фрукт багатий ненасиченими жирними кислотами, калієм, що покращує кровообіг і роботу серця. І якщо що-небудь змушує ваше серце битися прискорено, ці складові допоможуть вашій крові “не заблукати” і долити до потрібних місць.

Мигдаль

Мигдаль

Мигдаль, мабуть, очолює наш особистий список продуктів, що розпалюють пристрасть. Мигдаль посилює сексуальну функцію. Так само як і спаржа, мигдаль багатий мінералами і вітамінами, – цинк, селен, вітамін Е, – ці елементи важливі для сексуального здоров’я і репродуктивної функції. “Цинк посилює лібідо і сексуальне бажання”, – говорить Доктор Берман. – Ми не до кінця розуміємо механізми його дії, але точно знаємо, що він працює”.

Полуниця

Полуниця

Відомо, що червоний колір розпалює вогонь: результати дослідження, проведеного в 2008 році, показали, що чоловіки вважають жінок, більш сексуальними, якщо в їх одязі присутній червоний колір, на противагу “прохолодним” кольорам, таким як синій або зелений. Полуниця – чудове джерело фолієвої кислоти, вітаміну B. А шоколад в поєднанні з полуницею – це просто вибух лібідо!

Морепродукти

Морепродукти

Ох, і слизькі вони! Але, незважаючи на це, устриці, мабуть, є самим відомим продуктом, які надають збудливу дію. Устриці – один з кращих джерел цинку, що має безпосереднє відношення до лібідо. Але не слід забувати, що й інші дари моря можуть зіграти таку ж роль – вони нітрохи не гірше устриць. Жирна риба, така як лосось і оселедець, містить поліненасичені жирні кислоти сімейства омега-3, що мають істотне значення для здоров’я серця.

Рукола

Рукола

Рукола згадувалася, як збудливий засіб, починаючи з першого століття. Сьогодні, дослідження показують, що мікроелементи і антиоксиданти, що містяться в цих зелених листках, впливають на наше сексуальне здоров’я, тому що вони допомагають абсорбції деяких екологічних забруднювачів, що негативно впливають на лібідо.

Інжир

Інжир

Цей фрукт кумедної форми має довгу історію. Інжир славиться своєю дією на поліпшення здатності до зачаття і має чудовий збудливий ефект. Фрукт багатий залізом і вітаміном С. В інжирі також багато калію, і тому він корисний для серця.

цитрус

Цитрусові

Будь-який представник цього тропічного фруктового сімейства надзвичайно багатий антиоксидантами, вітаміном С і фолієвою кислотою, – всі ці речовини позитивно впливають на чоловічу репродуктивну функцію. Додайте в романтичний салат рожевий грейпфрут, апельсин, мандарин або використовуйте прикраси, зроблені з лимона і лайма.

Джерело: Likar.info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *