Пити чай і каву в літаку небезпечно

Мандрівникам знову нагадали про необхідність остерігатися небезпечних бактерій, що мешкають всередині літаків. Професор Хантерского коледжу в Нью-Йорку Чарльз Платкін висловився про те, чому не варто пити чай і каву під час польотів, – думку вченого опублікувало видання New York Post.

Кава в літаку

Зокрема, Платкін заявив, що пити каву або чай, які приготовані на борту літака може виявитися небезпечно через ризик зараження мікроорганізмами на зразок кишкової палички. За словами вченого, ємності, в яких готуються чай і кава, погано очищаються.

«Літаки сідають, але після цього цистерни ніхто не очищає, тому що на це немає часу. Їх знову наповнюють доверху. Все, що осідає на дні, там і залишається», – сказав фахівець.

Платкін керував дослідженням, яке стосувалося харчування на борту літаків. В ході даного проекту були опитані співробітники 11 авіакомпаній. Ці працівники в тому числі відповідали і на питання про експлуатацію водяних цистерн літаків. Кажучи про їх стан, вчений зазначив, що «речі, які в літаках не на виду, на зразок води, не входять у число головних пріоритетів очищення».

Також експерт порадив використовувати власні дезінфікуючі засоби після відвідування вбиральні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
У САЛОНАХ ЛІТАКІВ ХОВАЮТЬСЯ НЕБЕЗПЕЧНІ ІНФЕКЦІЇ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ СТРЕС ПРИ АВІАПЕРЕЛЬОТАХ

Джерело: МедікФорум

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *