Перепади настрою говорять про різні хвороби

Не варто думати, що людина може ображати оточуючих тільки через поганий характер. Різкі перепади настрою можуть бути сигналом різних захворювань, які до пори до часу приховано протікають в організмі. Наприклад, кажуть лікарі, раптова різкість і похмурий настрій у людини бувають симптомами пухлини мозку.

поганий настрій

Мінливість в настрої і поведінці людини часто вказують на порушення функцій щитовидної залози. В залежності від того, функціонує цей орган занадто активно або ж, навпаки, його діяльність згасає, можуть проявлятися симптоми – підвищена дратівливість і запальність, або млявість і пригніченість. Якщо при цьому мають місце набряки і відчуття то жару, то холоду, проблема майже напевно криється в щитовидці.

Крім того, нісенітність людини може свідчити про енцефалопатію – захворювання, яке пов’язане з порушеннями функцій головного мозку. Характерні для цього стан емоційні знаки – це не властиві людині раніше дратівливість і примхливість. Починаються такі зміни у віці після 40 років.

Спалахи поганого настрою бувають властиві людям і при захворюванні на діабет, особливо в тих випадках, коли наявна залежність від ін’єкцій інсуліну. За словами психотерапевтів, у діабетиків нерідко розвивається підвищена тривожність. Це пов’язано з тим, що хворі добре усвідомлюють свою вразливість при даному діагнозі і постійно нервують, побоюючись наслідків.

Трапляється і так, що відштовхуюча поведінка виникає через порушення слуху. Особливо це типово для дітей. Батьки можуть не підозрювати, що їхня дитина погано чує, і списувати її похмурість і нетовариськість на особливості характеру, – тоді як неприємні особливості поведінки виявляються захисною реакцією маленької людини, ще не здатної щось пояснити про свій стан.

Також перепади настрою характерні для дітей з СДУГ – синдромом гіперактивності з дефіцитом уваги.

Поганий настрій і апатія раптово змінюються дратівливістю і проявом агресії? Це привід перевірити стан головного мозку. У разі пухлини до цих симптомів приєднуються провали в пам’яті, байдужість до улюблених речей, галюцинації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЧОМУ КАВА ПІДНІМАЄ НАСТРІЙ

10 ШВИДКИХ СПОСОБІВ ВИЙТИ З ПОГАНОГО НАСТРОЮ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *