Педіатри назвали 12 ймовірних наслідків вакцинації

Американські фахівці педіатричного академічного товариства озвучили 12 ймовірних наслідків вакцинації. Решта 35 не підтвердилися, в результаті дослідження учені не виявили взаємозв’язку між вакциною і захворюваннями, які виникли.

Вакцинування

Раніше вважалося, що в результаті вакцинації можуть виникнути 47 наслідків, фахівці в результаті дослідження знайшли причинно-наслідкові зв’язки лише для 12 з них. Так, в результаті введення вакцини можуть виникнути алергічні реакції, різні форми артриту (крім хронічного), бурсит, вітряна віспа (тільки у мають імунодефіцит), непритомність, менінгіт, оперізувальний лишай. Крім цього, можливе виникнення судом, енцефаліту, гепатиту (у людей з імунодефіцитом і тільки після вакцини проти вітряної віспи), синдрому Гійєна-Барре та імунної тромбоцитопенічної пурпури.

Американські педіатри відзначають, всі вищеперелічені наслідки вірогідні, однак вони фіксуються вкрай рідко і в основному у людей з імунодефіцитом або після прийому деяких лікарських препаратів, що діють як імуносупресори. Такі наслідки, як діабет, аутизм, астма, мієломна хвороба, синдром раптової дитячої смерті і інші в результаті дослідження не підтвердилися.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *