Овочі, які потрібні для захисту грудей

Овоч овочу не рівня: деякі з них особливо корисні для жінок, тому що, речовини, які містяться в них здатні протистояти раковим клітинам молочної залози. До такого висновку прийшли американські вчені з Гарвардської школи, повідомляє International Journal of Cancer.

Овочі

Отже, деякі овочі служать ефективною профілактикою онкологічних захворювань молочної залози. Але що це за овочі? Виявляється, в першу чергу їх можна визначити за кольором: найкориснішими, в точки зору антионкології, вчені називають овочі помаранчевого і жовтого кольору. Справа в тому, що каротиноїди, які відповідають за теплі відтінки, підсилюють імунітет і містяться в таких овочах, володіють даром накопичуватися в жіночому організмі.

В результаті, накопичуючись в організмі жінки, каротиноїди протистоять тим чи іншим хворим клітинам, перешкоджаючи виникненню утворенням пухлин або гальмуючи їх розвиток.

«Вживання п’яти порцій овочів в день знижує ризик виникнення раку грудей на 11%», – констатують вчені в публікації журналу International Journal of Cancer.

Нагадаємо, що, згідно з Міжнародним агентством з вивчення раку, харчування має пряме або непряме відношення до виникнення будь-яких форм раку у 30% чоловіків і 50% жінок. Крім того, ризик виникнення раку молочної залози може бути спровокований надмірним вживанням алкогольних напоїв, а також внаслідок накопичення в організмі надлишкового холестерину.

Раніше ми писали про те, що кава впливає на розмір жіночих грудей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
9 ФАКТІВ ПРО ГРУДИ І СОСКИ

10 СИГНАЛІВ, ЯКІ ПОДАЮТЬ ВАШІ ГРУДИ

РОЗМІР ГРУДЕЙ І 6 ФАКТОРІВ, ЯКІ НА НИХ ВПЛИВАЮТЬ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *