Нетипові симптоми, які можуть говорити про серйозні проблеми зі здоров’ям

Як вважають вчені, деякі хвороби нервової системи і цукровий діабет можуть супроводжуватися симптомами, які здаються не пов’язаними з хворобами.

Консультація у лікаря

Безсоння це дуже поширений стан, який знайомий всім. При порушеннях сну рівень гормонів стресу в організмі може бути постійно підвищений, що веде до погіршення здатності самовідновлення організму. Крім того, безсоння може бути ознакою депресії, неврозу, нейроденегеративних захворювань. Яскраві і занадто реалістичні сни можуть говорити про хворобу Паркінсона, а також деяких психічних захворюваннях.

Нейроденегеративні захворювання, а також хвороби, що вражають нерви і суглоби, можуть проявлятися зниженням дрібної моторики. Зараз мало хто пише від руки, але одна з ознак – зміна почерку. Також можуть бути труднощі при роботі з дрібними предметами, дрібне тремтіння в кінцівках.

Типовими симптомами депресії вважаються апатія і пригнічений настрій, але може бути і зовсім навпаки – у деяких хворих спостерігаються спалахи агресії. Вони можуть виникати при будь-якому найменшому подразнику.

При розвитку цукрового діабету може спостерігатися прискорене сечовипускання. Це пов’язано з тим, що нирки намагаються допомогти знизити рівень цукру в крові, працюючи більш посилено.

Раніше експерти назвали 12 ознак того, що у вас хворі нирки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *