Найкращі продукти для бадьорості, які замінять каву

Не можете почати день без величезної чашки кави і продовжуєте пити її літрами цілий день? Перестаньте зловживати і спробуйте альтернативу!

Фільтр для води

Вчені довели, що вживання кави в помірних кількостях не шкодить здоров’ю, а, навпаки, допомагає уникнути багатьох хвороб. Але пити каву літрами все ж не можна – фахівці радять обмежуватися 3-4 чашками в день. Якщо ви не можете уявити себе без чашки кави, спробуйте замінити цей напій іншими простими продуктами, які допоможуть вам підбадьоритися.

Найпростіший спосіб швидко підбадьоритися – стакан прохолодної чистої води. Під час сну організм витрачає багато рідини і вранці дещо зневоднений. Стакан води допоможе організму швидко запустити всі процеси і ви відчуєте себе краще. До речі, починати день зі склянки води дуже корисно – запускаються процеси метаболізму.

Ще один дуже простий рецепт – це будь-які цитрусові. Ви можете з’їсти апельсин, грейпфрут або випити свіжовичавлений сік. Справа не тільки в тонізувальній дії вітаміну С, але і ефірних маслах, які змушують мозок активізуватися. Тому для бадьорості свіжі фрукти набагато ефективніше, ніж вітамін С у вигляді біодобавки.

Замість половини своїх денних чашок кави ви можете пити напій з цикорію. За смаком і ароматом він дуже нагадує каву і легко обдурить мозок. В цикорії немає кофеїну, але є багато антиоксидантів і корисних речовин.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *