Найбільші помилки чоловіків в сексі за версією жінок

Жінки розповіли про найбільші помилки, які чоловіки здійснюють під час занять сексом. Ця інформація допоможе представникам сильної статі робити незабутнє враження на своїх партнерок.

Секс

Сьогодні чоловіки і жінки в ліжку є куди більш розкутими, ніж півстоліття тому. Ще в 1960-ті роки на подружжя, які практикували оральний секс, могли дивитися, як на людей, які втратили всі уявлення про мораль і моральність, а анальний вважався справжнім збоченням. Сьогодні все змінилося. Але дуже важливо правильно займатися будь-якими видами сексу, доставляючи радість своєму партнеру, а не роздратування.

Сексологи з’ясували, яких помилок чоловіки найчастіше припускаються під час сексу. До числа найбільш поширених і викликаючих найбільш різке роздратування жінки відносять бажання чоловіків отримувати оральне задоволення, не питаючи на це дозвіл. Іншими словами, чоловік ледь не силою підводить голову жінки до свого статевого члена або ж сам підносить його до рота. Жінки вважають, що їхні партнери повинні питати про те, чи є у жінок настрій займатися оральним сексом, а не змушувати до нього. В іншому випадку це стає вкрай неприємним і навіть агресивним заняттям.

В цілому, жінкам не подобається, що чоловіки взагалі не цікавляться всім тим, що найбільше заводить їх партнерок і доставляє їм задоволення в ліжку. Це ще одна поширена помилка чоловіків. Якщо партнери ведуть відверті розмови про це, а не експериментують, то жінки відчувають набагато більше задоволення від сексу. Помилкою є втрата інтересу до жінки після оргазму, який відчуває чоловік. Багато представників сильної статі перестають стимулювати свою партнерку, відмовляючись навіть від простих обіймів і поцілунків, після того, як отримують задоволення. Таких партнерів жінки вважають надмірними егоїстами, і займатися сексом з ними більше не хочуть.

Джерело: МедікФорум

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *