Названо 3 способи схуднення перед літом

Охочим схуднути напередодні літа дієтологи пропонують протестувати 3 способи, що дозволяють скинути вагу. Ці поради фахівців опублікувало видання Daily Mail.

Схуднути

Спосіб перший: їсти продукти з хромом. За словами дієтологів, хромом багаті цільнозернові продукти, фрукти, овочі, наприклад, броколі, апельсини, яблука. Вживання таких продуктів стабілізує вміст цукру в крові, що знижує відчуття голоду, захищає від спалахів «звірячого» апетиту і запобігає схильність до зайвої ваги.

Спосіб другий: використовувати корицю. Ця спеція містить поліфенольні сполуки, що знижують рівень цукру в крові, а також олію (евгенол) з антисептичними властивостями, що підтримує і оздоровлює імунну систему. Наслідком цих процесів стає більш злагоджена робота систем організму, що забезпечує нормальний метаболізм і витрата жирової тканини замість її скупчення.

Спосіб третій: переривчасте голодування. Даний метод схуднення має на увазі довгі перерви між прийомами їжі, що тривають по 14-16 годин. Витримати такі тривалі паузи (наприклад, з вечора одного дня до ранку наступного) насправді нескладно, якщо в харчуванні в решту години присутні білкові продукти, овочі і чиста вода, стверджують дієтологи.

Джерело: МедікФорум

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *