Названо ранні симптоми раку кишечника

Останнім часом кількість подібних пухлин зростає через неправильне харчування. Чим раніше виявлений рак, тим вищі шанси на лікування.

Кишечник

Дискомфорт в області живота. Поширеним симптомом раку кишечника вважається певний дискомфорт в області живота. Наприклад, навіть якщо ви ще не поїли, в шлунку виникає тяжкість, як якщо б ви страждали від переїдання. Не варто плутати дані відчуття з дискомфортом при нетравленні. Слідкуйте за тим, наскільки довго зберігаються подібні симптоми.

Нерегулярна робота кишечника. При пухлинах кишечника пацієнти часто стикаються зі змінами в роботі цього органу. Вони можуть виявлятися порушеннями регулярності в його роботі, тобто або частими нападами діареї, або хронічними запорами. Іноді пацієнти страждають від дуже хворобливих спазмів кишечника. При подібних симптомах відразу ж звертайтеся до медиків.

Екстремальна втома. Якщо ви страждаєте від пухлинних хвороб, то на певній стадії обов’язково зіткнетеся зі слабкістю і занепадом сил. Це пов’язано з тим, що ракові клітини використовують всю енергію, яка потрібна нашому організму, для виконання повсякденної активності.

Зниження рівня заліза. Наявність пухлин в кишечнику призводить до дефіциту заліза, який можна виявити за допомогою специфічних тестів. Це теж привід для більш детальної перевірки організму.

Джерело: МедікФорум

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *