Названо ключові ознаки, що вказують на вроджений імунодефіцит

Медики з Німеччини перерахували ключові ознаки, які можуть вказувати на те, що у людини вроджений імунодефіцит. За словами фахівців, розуміння проблеми дозволить почати вживати заходів якомога раніше, що поліпшить якість життя людини.

імунітет

У всьому світі близько шести мільйонів людей страждають від такого дефіциту антитіл. Проте, хвороба часто не береться до уваги. У багатьох постраждалих простежується довгий шлях, перш ніж ставиться правильний діагноз. Наведені нижче ознаки допоможуть розпізнати стан і вжити своєчасних заходів. Варто звернути увагу, якщо у дитини діагностується більше двох пневмоній або тяжких інфекцій синуса в рік, понад восьми різних інфекцій середнього вуха за такий же період часу. У цьому ж списку часто повторювані інфекції кісткового мозку і менінгіту.

Постійне зараження грибковими інфекціями в роті або в іншому місці після першого року життя також є попереджувальним знаком. Якщо мають місце ускладнені захворювання, викликані зазвичай нешкідливими бактеріями. Рецидивуючий глибокий абсцес шкіри або органу повинен насторожити, як і неясне хронічне почервоніння у немовлят на руках і ногах. Більше двох місяців антибактеріальної терапії без ефекту – “червоний прапор”. Ускладнення при вакцинації живими вакцинами не варто залишати без уваги. На тлі перерахованого варто задуматися, якщо у когось в сім’ї діагностований вроджений імунодефіцит. До ключових ознак відносяться і низький зріст, і недостатня для віку вага тіла.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *