Названий новий супер продукт, який спалює зайві кілограми

Мирціарія сумнівна, відома також як Каму-каму, представляє собою невелике дерево, що росте в тропічних лісах Амазонської низовини. І його плоди стали надзвичайно популярні серед прихильників здорового способу життя. Як відзначає The Daily Mail, вважається, що ці плоди сприяють втраті ваги за рахунок прискорення обміну речовин.

Каму каму

Коли плоди давали мишам, що сиділи на жирній і солодкій їжі, тварини набирали на 50% менше ваги порівняно з контрольною групою. Дослідження впливу плодів тривало вісім тижнів. За словами співробітників Університету Лаваля, за цей час стало зрозуміло: Каму-каму прискорює обмін речовин, коли тіло знаходиться в стані спокою. Також плід знижує ризик розвитку діабету і хвороб серця, бореться із запаленням.

Відомо, що в Каму-каму в 60 разів більше вітаміну С, ніж в апельсинах, і в 5 разів більше антиоксидантів, чим в порції чорниці. У рамках експерименту було встановлено, що у тварин, які їли Каму-каму, були більш адекватні показники цукру, вища чутливість до інсуліну і нижчі рівні запалення в кишечнику, ніж у контрольної групи. При цьому змінювалася мікрофлора кишечника – зростала кількість бактерій A. muciniphila і зменшувалася кількість бактерій Lactobacillus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *