Надейна відмінна заміна віагри для чоловіків

Чоловіки, які вживають середземноморську дієту в середньому віці мають найкращі шанси на нормальне сексуальне життя після 70. Оливкова олія, фрукти, овочі і морепродукти зменшують ризик еректильної дисфункції на 40%.

Середземноморська дієта

Вживання середземноморської дієти підвищує шанси на нормальне сексуальне життя у чоловіків після 70, коли багатьом здається, що ніякого сексу вже не буває. Проте вживання великої кількості оливкової олії, овочів, фруктів, риби і бобів зменшує небезпеку імпотенції на 40%. Представлене на конференції Європейського товариства кардіологів у Мюнхені дослідження припускає, що здорова дієта в середньому віці може покласти основи активної інтимного життя після 60-70 років без застосування таких ліків, як віагра.

Вчені з Університету Афін вважають, що ключем є саме оливкова олія. Чоловіки, які вживають не менше 9 столових ложок цієї олії на тиждень, значно рідше страждають від еректильної дисфункції. Експерти проаналізували 670 представників сильної статі з середнім віком 67 років, які проживають на одному з грецьких островів. Крім оливкової олії чоловіки захищали своє інтимне життя 13 порціями овочів в тиждень, 6 порціями фруктів, трьома порціями риби і двома бобів.

Вчені впевнені, що ця дієта допомагає чоловікам підтримувати здорове серце і чисті кровоносні судини, що забезпечує нормальний приплив крові до області паху, тобто сприяє ерекції. Крім того, у любителів даної дієти відзначається підвищений рівень чоловічого гормону тестостерону та зниження показників жиру під шкірою. А сексуальне збудження залежить саме від тестостерону.

Джерело: МедікФорум

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *