Менше цукру, більше кардіо: як домогтися плоского живота

Фахівці дали кілька порад, як здобути плоский живіт.

Схуднення

Плоский живіт – мрія для багатьох, хто прагне до ідеальної фігури. Однак далеко не всі в підсумку домагаються свого. Набути плоский живіт – дійсно завдання не з легких. І навіть якщо ви почнете качати прес кожен день, то далеко не факт, що ви наблизитися до своєї мети. А адже немає нічого гіршого, ніж витратити багато сил і часу, але так нічого і не добитися. Дієтологи пояснюють: потрібно слідувати певним правилам, і тоді результат обов’язково прийде.

Для початку, слід контролювати споживання цукру. Вам важливо знати рівень цукру в крові, тому що високий рівень інсуліну – це ваша перешкода на шляху до плоского живота. Інсулін призводить до збереження енергії у вигляді жирів, а це вам зовсім ні до чого.

Ще один важливий момент: потрібно відмовитися від швидких вуглеводів. Булочки, шоколадки, газована вода, картопля – так плоский живіт не здобути ніколи.

Не варто забувати і про сіль – вона затримує воду в організмі, викликає набряки. А води варто пити побільше – вона сприяє виведенню шкідливих речовин з організму і буквально «вимиває» жир.

Ну і, звичайно ж, невід’ємною частиною плану з набуття плоского живота є тренування. По-перше, робіть побільше кардіо. Такі фізичні навантаження буквально «топлять» жир і «сушать» тіло. По-друге, качати прес все-таки потрібно – це призведе м’язи в тонус і не створить ефект обвислого живота, який може проявлятися навіть коли жиру на ньому вже майже немає.

За словами лікарів-дієтологів, дотримання цих кількох простих правил дозволить вже через місяць помітити результати.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *