Медики розповіли, як схуднути в обличчі

Фахівці розповіли, як виглядати стрункою і мати худе обличчя. Дівчатам і жінкам дуже важливо знати кілька ефективних способів, вони допомагають позбутися від пухких щік і забезпечують пружність шкіри.

вправа на поліпшення тонусу обличчя

При здоровому харчуванні і дотриманні дієти щоки завжди худнуть першими, заявляють експерти. Разом з тим не рекомендується дотримуватися «жорсткої» дієти, щоб уникнути погіршення здоров’я, так як втрачені кілограми можуть повернутися. Слід купувати фрукти і овочі, багаті клітковиною і вітамінами, необхідно звернути увагу на цвітну капусту, броколі і листя салату, вкрай корисних для організму. Не можна уникати вживання риби і м’яса, вони містять білок колаген, що забезпечує шкірі пружність. М’ясну їжу не можна замінити бобовими, хоча вони теж містять білок. Рослинні і тваринні компоненти не є взаємозамінними, заявляють фахівці. Для пружності шкіри обличчя слід утримуватися від солодкого, включаючи шоколад.

Разом з омолоджуючою косметикою потрібно займатися гімнастикою для обличчя і дотримуватися правильну поставу, це не призведе до появи другого підборіддя. Рекомендується плавання на спині, так як працюють в тому числі і м’язи шиї.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *