Медики розповіли, чому не можна пити каву на порожній шлунок

Медики розповіли, чому слід відмовитися від вживання кави на порожній шлунок. Це особливо актуально для тих, хто любить почати свій ранок з чашки цього напою.

кава

Як зазначають дієтологи, хоча кава в невеликих дозах корисна для здоров’я, звичка пити її на порожній шлунок загрожує проблемами з травною системою. Цей кавовий напій може призвести до утворення кислоти в шлунку, яка здатна пошкодити слизову оболонку, привести до розладу і печії. Співробітник лікарні Аполлона в Індії Пріянка Рохтаги зазначає, що менше шкоди кава завдасть у разі, якщо додати в напій вершки і цукор, а також випити невелику порцію.

Дієтолог додав, що якщо людина страждає від проблеми кислотності і гастриту, то краще пропустити ранкову чашку на порожній шлунок, перед нею можна з’їсти багатозерновий бісквіт або жменю замоченого мигдалю. За даними ряду досліджень, ранкова кава також може знизити вироблення кортизолу і робити людину більш сонною, а не бадьорити її. Цей напій перед тренуванням теж не кращий вибір, оскільки він здатний провокувати зневоднення.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *