Медики розповіли, чим страшна задишка

Медики розповіли про страшні наслідки задишки. Захворювання проявляє себе поступово, причому мало кому відомо про його небезпеки. При симптомах легеневої гіпертензії слід звертатися до лікарів, це не викличе важких ускладнень.

Задишка

В Україні понад 70% хворих отримують діагноз вже на третій і четвертій стадії розвитку недуги. Люди не поспішають звертатися до лікарів при появі задишки, хворобу в багатьох випадках діагностують на пізніх стадіях, коли зробити практично нічого не можна. В результаті людина опиняється в інвалідному візку. Медики розповіли про симптоми захворювання і що слід робити. Повільно прогресуюча хвороба зачіпає легені, тиск в органах дихання перевищує норму, через це серце працює з підвищеним навантаженням. Від недуги страждають в основному люди активного працездатного віку.

При легеневій гіпертензії стан здоров’я поступово погіршується, пацієнтам важко пересуватися і виконувати найпростіші справи без запаморочення і болю в грудній клітці. Симптомом захворювання є задишка при малих фізичних навантаженнях, в цьому випадку слід звернутися до лікарів. При лікуванні, яке надане на ранній стадії хвороби, настає поліпшення.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *