Медики розповіли, у яких випадках ми виглядаємо старшими за свої роки

Навіть наукові фахівці підтверджують: вранці після пробудження більшість людей виглядають як ніколи погано.

шкіра

Співробітники Медцентру при університету Рочестера стверджують: вранці і в зимовий час люди виглядають старше. Вранці зовнішність страждає від застою води, який виявляється наслідком поганого сну, зауважив експерт в області старіння Марк Бінет.

Особливо сильно, за словами фахівця, від нестачі сну, його надлишку або низької якості псується шкіра в області очей. В силу того, що шкіра тут особливо тонка, навіть незначні зміни в рівні вологи позначаються на її стані і зовнішньому вигляді. Приміром, повіки можуть сильно набрякати, тоді як інші частини тіла при цьому зовсім не будуть набряклими.

Проблема в тому, що самі вчені поки що не знають точно, як саме сон впливає на рівень вологи в шкірі.

«Не виключено, що люди просто пізно лягають, так як вони випивали, були на вечірці або плакали. Що стосується темних кіл під очима, то їх викликає безліч факторів. Але, як правило, вся справа в кровоносних судинах і нестачі вологи в шкірі області очей», – зазначив експерт.

За словами Марка Бінета, скарги на погіршення вигляду шкіри в області очей частішають особливо значно, коли жінки починають стикатися зі старінням. Темні круги і провали уздовж лінії очниць – найпоширеніша проблема цього роду, їх поява дійсно зовні старить.

Бінет уточнив, що пік невдоволення видом шкіри в області повік припадає на зимові місяці. 82% жінок скаржаться на круги під очима і набряклість взимку, тоді як влітку подібні проблеми дошкуляють 38% жінок.

«Дослідження показали, що зима старить в середньому на чотири роки і вісім місяців. Через брак сонячного світла шкіра блідне, що підкреслює мішки під очима. При підвищеному рівні втоми на увазі дефіциту вітаміну D, продукованого в тілі під впливом сонячного світла, ця проблема поглиблюється», – повідомив фахівець.

Експерт в області старіння додав, що останні дослідження все частіше пов’язують наявність набряклості і кіл під очима з нестачею в організмі вітамінів D і K.

Джерело: МедікФорум

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *