Медики розповіли, скільки потрібно пити води для зниження ризику деменції

Медики з Великобританії розповіли, скільки необхідно пити води щодня, щоб мінімізувати розвиток деменції. Стаття відповідного змісту опублікована у виданні Express.

Вода

Деменція – це сукупність симптомів, які призводять до пошкодження мозку, викликаному різними захворювань. Старіння безпосередньо пов’язане з ймовірністю появи недуги.

В даний час лікування цьому немає, але питво води може мінімізувати ризики розвитку стану, вважають британські медики. За їх словами, щодня слід випивати не менше 6-8 склянок рідини. У цей список включені знежирене молоко і напої без цукру.

Здорова, збалансована дієта також може знизити ризик розвитку деменції та інших недуг, серед яких ракові захворювання, діабет 2 типу, ожиріння, інсульт і хвороби серця. Інші умови правильного харчування повинні включати в себе вживання не менше п’яти порцій фруктів і овочів у день.

Серед рекомендованих в даному випадку продуктів: білки, такі як жирна риба, бобові, яйця або м’ясо, принаймні два рази на тиждень. Не менш важливо обмежити споживання цукру і солі.

Достатня фізична активність відіграє велику роль у запобіганні недоумства, у зв’язку з чим бажано приділяти 150 хвилин на тиждень на спорт.

Раніше експерти склали список найбільш корисних для серця продуктів харчування.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *