Медики розповіли про потенційну небезпеку газованої води

Американські дієтологи з’ясували, що регулярне вживання газованої води підвищує ризик виникнення й розвитку онкологічних захворювань.

Газована вода

Група науковців з Університету Міннесоти з’ясували, що занадто часте вживання різноманітних напоїв з газами може призвести до виникнення злоякісної пухлини і серйозних хвороб шлунка. Відомо, що в дослідженні брали участь близько 65 тисяч осіб. Був проведений аналіз статистичних даних, зібраних за 14 років. З’ясувалося, що любителі газованої води на 88% більше схильні до ризику розвитку онкологічних пухлин підшлункової залози.

Дослідники відзначили, що лікувальна мінеральна газована вода теж має негативний вплив на організм людини, якщо дуже часто її застосовувати. Вкрай небажана наявність штучного газу у воді. Такий спосіб газації порушує процес природного засвоєння корисних речовин і мінералів від природної води.

Кандидат медичних наук Ірина Пічугіна стверджує, що вуглекислий газ сильно дратує слизову оболонку травного тракту. Такий вплив веде до збільшення швидкості вироблення шлункового соку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *