Медики назвали три способи уникнути раку грудей після 35 років

Вчені розповіли про три найдієвіші способи захиститися від онкології. Уникнути раку грудей після 35 років допоможе здорове харчування, відмова від використання протизаплідних і відпочинок на природі.

Рак грудей

Згідно з дослідженнями британських учених, рак грудей є найпоширенішою причиною смерті жінок у віковому діапазоні від 35 до 54 років. Тому дуже актуальним стає питання попередження цього небезпечного захворювання. Медики назвали три способи, які допоможуть знизити ризик виникнення новоутворень в молочних залозах.

Крім генетичного чинника, причиною розвитку хвороби може стати погана екологічна обстановка в районі проживання, вживання алкоголю і шкідливої їжі, а також прийом гормональних контрацептивів.

Правильне харчування допоможе уникнути багатьох проблем зі здоров’ям, включаючи онкологічні захворювання. Дієта, що складається з овочів, фруктів, круп, нежирного м’яса, зелені, риби, бобових і лляної олії, допоможе оздоровити організм і зміцнити імунітет. Відмова від алкоголю і вживання достатньої кількості води також дадуть хороший результат і зменшать ризики онкології.

Продовження на наступній сторінці: 1 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *