Медики назвали пряжене молоко найкориснішим для роботи мозку продуктом

Українські медики з Київського національного торговельно-економічного університету назвали найкорисніший для роботи головного мозку продукт. Ним виявилося звичайне пряжене молоко.

Молоко

За словами фахівців, цінність даного продукту очевидна. В топленому молоці присутні амінокислоти, поліпептиди і білки. При цьому напій зберігає в собі всі необхідні вітаміни і мікроелементи, у тому числі кальцій, який необхідний для підтримки кісткової системи організму. Медики рекомендують вживати пряжене молоко дітям і жінкам в період вагітності. При цьому даний продукт небажано вводити в свій раціон людям, що страждають від зайвої ваги. Їм краще зробити ставку на молоко зниженої жирності. Фахівці радять, перш ніж почати вживати цей молочний продукт, проконсультуватися з лікарем. Звичайна консультація допоможе уникнути неприємних побічних ефектів.

Також медики рекомендують ввести в раціон для поліпшення мозкової діяльності фрукти, овочі, зернові продукти, рибу, морську капусту, морепродукти і горіхи. Меню, в яке входять ці складові, обов’язково поліпшить здоров’я головного мозку і позбавить від багатьох вікових проблем.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *