Медики назвали ознаки «забрудненої» токсинами печінки

Американські вчені розповіли про те, які ознаки дозволяють визначити, що печінка людини «засмічена» токсинами.

Печінка

Якщо печінка не звільняється своєчасно від шкідливих компонентів, її функції втрачають активність, і така «млява» печінка здатна стати причиною різних проблем з фізичним і емоційним станом людини, появи зайвої ваги або неможливості схуднути. Даний орган є вкрай важливим для здоров’я, пишуть, посилаючись на експертів з США «Актуальні новини».

Але як зрозуміти, що печінка задихається від скупчення сміттєвих речовин?

За словами фахівців, ослаблення печінки і надлишок токсинів майже завжди відбиваються на стані шкіри – при цьому виникають свербіж, висипання, сухість. Крім того, шкіра може набути очевидно нездоровий відтінок.

Також у разі перевантаженої печінки у людини з’являється почуття постійної втоми або слабкості. Зміни спостерігаються і в животі з’являються хворобливі відчуття. Сеча може стати темною, стілець теж чорніє або ж в ньому з’являються сліди крові, також при цьому змінюється запах, який стає різко неприємним.

За словами науковців, з печінкою за аналогією з онкологічними захворюваннями раннє виявлення проблеми вкрай важливо для її усунення та лікування. Краще не допускати появи болю в області печінки адже ця залоза дає про себе знати тільки в найбільш серйозних випадках.

Джерело: МедікФорум

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *