Мати врятувала сина в ДТП, впала в кому і прокинулася лише через 27 років

У Німеччині сталася дивовижна подія – жінка, яку всі вважали безнадійною, прокинулася після довгої коми.

Муніра Абдулла

Мати врятувала сина в ДТП, впала в кому і прокинулася тільки через 27 років

У 1991 році Муніра Абдулла їхала в машині з сином, коли в них в’їхав автобус. Хлопчик отримав невеликі пошкодження. Жителька ОАЕ ж серйозно постраждала, лікарі констатували їй важку черепно-мозкову травму. Через неї вона впала в кому.

Даму обстежили фахівці з Великобританії. Частково вона перебувала у свідомості, її стан був дуже схожий на кому. Рідні постраждалої не змогли знайти в собі сили і відключити Муніру від апаратів, що підтримують в ній життя.

У 2017 році наслідний принц Абу-Дабі Мохаммед бен Заїд дізнався про стан Муніри і подбав про те, щоб її перевезли до Німеччини. Її обстежили кращі неврологи і призначили нове лікування.

У 2018 році жінка почала видавати деякі звуки, а потім остаточно прокинулася. Коли вона прийшла до тями, то перше що сказала – ім’я сина. Лікарі були вражені, адже до жінки, яка пробула 27 років у комі, повністю повернулася пам’ять.

Зараз Муніра продовжує відновлюватися. Їй потрібно повернути тонус м’язам, так як через довгу нерухомість вони у неї атрофувалися.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *