Лікар розповів, які люди більше схильні до раку шкіри

Лікар Андрій Коржиков розповів, які люди найбільше схильні до розвитку раку шкіри. Вважається, що цей вид пухлини найбільш часто виявляється серед інших новоутворень.

рак шкіри

Відзначається, що ознаки можуть бути самими різними, тому найкраще один раз на рік проходити комплексне обстеження на предмет діагностики захворювання. Особливо відвідувати онколога і дерматолога потрібно людям зі світлим і рудим волоссям.

У більшості випадків меланома виявляється вже на стадії прогресування. Існує безліч ознак раку шкіри, тому онкологу важливо своєчасно розпізнати їх. Про ймовірність меланоми говорить безліч родимих плям на тілі. Повідомляється, що вона з родимок може переродитися і привести до онкології.

Лікар також розповів, як правильно засмагати на сонці. Це необхідно робити в першій половині дня або після п’ятої години вечора. Дуже часто люди не звертають уваги на спеку і знаходяться на сонці цілий день. Ті, хто працює на дачі, повинні пам’ятати про заходи безпеки, які полягають у використанні світловідбиваючого одягу для прикриття тіла.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *