Лікарі вказали на ознаки, які передвіщають швидкий інфаркт

Медики стверджують, що основні ознаки наближення інфаркту можна побачити ще до виникнення критичного стану.

інфаркт

Фахівці радять уважно ставитися до будь-яких змін у самопочутті та здоров’ї. У тому, що стосується інфаркту, за їх словами, на себе повинні звертати увагу наступні явища:

Задишка. До інфаркту веде порушення кровопостачання, причому, не тільки серцевого м’яза. Легені теж виявляються порушені цим несприятливим процесом, – у результаті порушується їх вентиляція. Це позначається на якості роботи дихальної системи. Якщо ви починаєте важко дихати після підйому навіть на один сходовий марш або після незначного прискорення кроку, це привід насторожитися.

Тривала застуда. При погіршенні кровообігу може виникати загальне ослаблення організму. Як підсумок, людина починає часто застуджуватися, або простудний стан у неї може триматися протягом незвично тривалого терміну.

Біль у грудях. Відчуття болю у лівій частині грудей, що віддає в руку і плече, може бути не дуже значним. Тому на неї часто не звертають уваги. Марно! Висновок експертів на цей рахунок такий: будь-який біль у грудях вимагає звернення до кардіолога, оскільки може говорити про наявність проблем з серцем, – перестраховкою це точно не буде.

Втома. Якщо з’явилося відчуття, що ви тижнями не можете нормально виспатися, і навіть вихідні дні не дають відчуття відпочинку, це теж може бути передвісником інфаркту. Особливо повинні насторожувати денна млявість у поєднанні з нічним безсонням.

Запаморочення. Цей симптом не завжди буває пов’язаний з проблемами серця – таке буває, наприклад, при перевтомі. Але якщо епізоди запаморочення стали часто повторюватися, це поганий для серця знак. Йдіть до лікаря!

Джерело: МедікФорум

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *