Кращий фрукт для гіпертоніків

Цей фрукт, що з’являється на прилавках в середині осені, має здатність стабілізувати артеріальний тиск, стверджують наукові фахівці. Але його вживання рекомендується не тільки для гіпертоніків – даний продукт допомагає підтримувати імунітет і не піддаватися депресії, а також краще виглядати.

Хурма

Вчені заявили про те, що при серцево-судинних патологіях незамінна хурма. У ній містяться речовини (наприклад, вітаміни Р і С), які оздоровлюють стан судинних тканин, зміцнюють судини і сприяють стабілізації артеріального тиску, а також забезпечують профілактику атеросклерозу.

Також хурма корисна для людей, які страждають серцево-судинними захворюваннями в зв’язку з тим, що її плоди так містять корисні для сердечників калій і магній.

“Магній у складі хурми розслабляє м’язи і активізує виведення непотрібного холестерину з судин. За кількістю магнію хурма одна з перших», – розповіли медпрацівники.

Хурму, зокрема, вони радять вживати людям, що страждають від стенокардії. Її плоди зміцнюють серцевий м’яз і сприяють, завдяки магнію і калію, більш активне надходження до серця кисню. Ще один ефект хурми – запобігання розростання стінок серця при артеріальній гіпертензії.

Крім цього, хурма дає сечогінний ефект. При цьому корисний не тільки плід, але і сік з продукту. Залізо в його складі бореться з розвитком анемії. Людям, які страждають від недокрів’я фахівці рекомендують випивати склянку соку хурми і або з’їдати по два плода за добу.

Раніше ми писали про правила харчування при проблемах з високим тиском.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *