Користь і шкода сосисок

Сосиски – один з найвідоміших продуктів для перекусу на природі, але наскільки вони безпечні? Хочете знати, які сосиски можна їсти або чим їх замінити? Швидше читайте нашу статтю!

Чому не потрібно їсти ковбасу та сосиски

З відкриттям сезону пікніків сосиски стають частими гостями в нашому раціоні — їх приготування на багатті в рази швидше, ніж смаження шашлику, так і витрати на сосиски явно менше, ніж на м’ясо. Разом з тим користь і шкода сосисок для організму – справа спірна. Давайте спробуємо розібратися разом, а чи вартує цей продукт того, щоб його взагалі вживати?

Ми за звичкою вважаємо сосиски і сардельки відмінною заміною м’ясу – смачно, швидко готується, ціна в рази дешевше. Але чи є м’ясо в цих продуктах? Зайдіть в найближчий до вашого будинку продуктовий магазин і уважно подивіться на склад сосисок, які ви купуєте. Повірте, м’яса ви побачите від сили відсотків тридцять. Сучасні сосиски складаються з всього самого ненатурального, що тільки можна придумати – консервантів, барвників, а також сої, хрящів та інших останків тварин. Ну яка може бути користь від такого продукту?

У чому ж тоді секрет смаку сосисок?

А секрет в цих самих хімічних добавках. Саме ці нескінченні барвники та консерванти і викликають у нас звикання, змушують знову і знову їх купувати. Одночасно з цим шкода сосисок зростає в рази.

Практично всі виробники м’ясної продукції додають в сосиски червоний барвник. Саме він надає їм вкрай корисний і натуральний вигляд.

Пам’ятайте, що чим рожевіші сосиски, тим більше в них червоного барвника!

Часто виробники, так скажемо, захоплюються кількістю барвника і додають його набагато більше встановленої норми (30 мг на кілограм м’яса). Вживання в їжу такого продукту може бути небезпечним для вашого здоров’я.

Сосиски – практично незамінний варіант для швидкого сніданку, обіду і вечері, добавки в піцу та багатьох інших страв. Мабуть, це єдиний пункт у списку їх корисності. З приходом літнього шашлично-дачного сезону частота їх вживання зростає в рази, тому якщо ви все-таки ніяк не можете відмовитися від сосисок, хоча б не їжте оболонку, в ній накопичується найбільше барвника.

Користь і шкоду сосисок можна порівняти з фастфудом: швидко, смачно, недорого, але дуже і дуже шкідливо.

Як звести до мінімуму шкоду від вживання «неправильних» продуктів?

Найбільш слушна порада тут не їсти «неправильні» продукти. Але, звичайно ж, цей варіант ми відмітаємо, адже поїздка з друзями у вихідні на дачу набагато цікавіша.

Щоб поїдання сосисок не відгукнулося через якийсь час зашлакованістю організму, ми рекомендуємо вам хоча б іноді проводити чистку організму від шлаків.

Навіть якщо у вихідні ви об’їлися сосисками на пікніку, це не привід вводити їх у постійний раціон. Зрештою, будь-який дієтолог скаже вам, що навіть якщо не можна, але дуже хочеться, то можна в дуже обмежених кількостях.

Існує безліч рецептів страв для здорового харчування, які не віднімуть у вас багато часу ні вранці, коли приготувати щось вартісне не вистачає часу, ні ввечері, коли стояти біля плити – це останнє, чого хочеться після роботи. В їх складі немає сосисок та інших шкідливостей, а значить, шкоди організму завдано не буде, а калорійність дозволить вам почувати себе ситими тривалий час.

Ну і наостанок: при будь-якому, навіть самому правильному харчуванні, не варто забувати про спорт. В здоровому тілі – здоровий дух, так що не будьте кволими сосисками і займайтеся спортом!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *