Кому потрібно обов’язково їсти курячі яйця

Твердження про те, що яйця можуть бути небезпечні для здоров’я людини через вміст холестерину, давно застаріло. Наука довела, що вміст холестерину в організмі людини не залежить безпосередньо від раціону. Курячі яйця, багаті поживними елементами і вітамінами потрібно обов’язково їсти в міжсезоння – це зміцнює здоров’я.

Яйця

У складі курячих яєць містяться найважливіші для здоров’я вітаміни: вітамін А, вітамін D, вітамін Е, вітаміни групи В. Яйця легко засвоюються і перетравлюються, містять мало калорій. Останні дослідження показують, що вживання курячих яєць допомагають скинути вагу, не завдаючи шкоди організму.

Поєднання лецитину і заліза в яйцях покращує процеси кровотворення. Науково доведено, що присутність яєць в раціоні харчування сприяє підтримці в нормі артеріального тиску. Також експерти в області харчування стверджують, що курячі яйця покращують роботу легенів, допомагають імунітету боротися з бактеріями, що сприяють зменшенню ризику розвитку онкологічних захворювань.

Сирі курячі яйця рекомендуються людям, що страждають хворобами нервової системи. Також сирі яйця показано працівникам шкідливих виробництв із застосуванням нейрогенних промислових хімікатів, таких як ртуть і миш’як. Крім цього, білок сирих яєць задіюється для боротьби з запальними захворюваннями (наприклад, до нього вдаються при гострому ацидозі).

Немає точної відповіді на питання, скільки яєць можна з’їдати без шкоди для організму. Дієтологи радять з’їдати 4-7 яєць у тиждень.

Джерело: МедікФорум

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *