Ключовий компонент в харчуванні для плоского живота

Лікарі розповіли, що саме потрібно вживати в їжу для отримання плоского живота. Мова йде про продукти, які містять натуральне джерело корисних для кишечника бактерій, що рятують від здуття.

плоский живіт

Здоров’я шлунково-кишковий системи стало дуже популярною темою у співтоваристві людей, ведучих здоровий спосіб життя. Дослідження показують, що більше 70% жителів України страждають від будь-яких шлунково-кишкових розладів. Поліпшення показників здоров’я кишечника дозволяє вирішити дуже багато питань, пов’язаних зі здоров’ям, а ще й із зовнішнім виглядом. Наприклад, здоровий кишечник позбавляє людину від проблеми здуття, а це найважливіший крок на шляху до набуття плоского живота, поряд з правильним харчуванням і фізичними навантаженнями. Ось чому бажаючим знайти ідеальний живіт необхідно в першу чергу налягати на пребіотики.

Пребіотики разом з пробіотиками відновлюють баланс здорових бактерій в кишечнику, вони є різновидом волокон, які годують «хороші» бактерії в організмі. В іншому випадку ці бактерії будуть розщеплювати неперетравлювані волокна, забезпечуючи нам переваги для здоров’я. Пребіотики володіють протизапальним ефектом і зміцнюють імунну систему. Натуральні пребіотики можна зустріти в бананах, вівсі, яблуках і навіть в какао. Також їх можна вживати і у вигляді харчових добавок.

Звичайно, не варто забувати і про пробіотики. Багато продуктів харчування, які зазнали бродіння містять високий рівень корисних бактерій. Серед них йогурти, кисле молоко і кефір. Ці продукти також сприяють позбавленню від зайвої ваги і зміцненню здоров’я серця. Деякі дослідження показують, що пробіотики володіють протизапальною дією на організм, вони допомагають позбутися від розладів сечовивідних шляхів і навіть синдрому роздратованого кишечника.

Джерело: МедікФорум

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *