Золоті правила для здорових зубів

Регулярні огляди є кращим способом профілактики. Якщо відвідувати стоматолога, принаймні, два рази в рік, можна знайти перші ознаки “хворого” зуба і вилікувати його ще на ранній стадії.

Здорові зуби

Щоб мати здорову посмішку ви повинні дотримуватися суворої гігієни і ставитися з належною увагою до того, що ви їсте. Навіть маленькі діти знають, що занадто багато солодкого руйнує зуби. Кислоти в цитрусових негативно впливають на зуби, а сигарети не тільки зменшують їх блиск, але і приводять до серйозних захворювань.

Не слід чистити зуби відразу після їжі, так як це допомагає більш глибокому проникненню кислоти в емаль, що призводить до її руйнування. Фахівці радять чистити зуби 2 рази на день по 2-3 хвилини. Крім цього для зубів необхідні:

Вітаміни

Вітаміни А, С і D є кращими друзями зубів. Ви можете отримати з молока і молочних продуктів, курячої печінки, моркви, дині, яєць і багато чого іншого.

Кальцій

Крім молочних продуктів, він також міститься в броколі, хумусі, мигдалі і навіть в сардинах.

Селера

Чи знаєте ви, що селера стимулює слиновиділення, яке у свою чергу допомагає вимити бактерії з порожнини рота. Це також корисно для чищення зубів і зміцнення ясен.

Цибуля

Допомагає знищити деякі шкідливі бактерії, у тому числі ті, які викликають карієс.

Зелений чай

Виявляється, що, серед іншого, зелений чай запобігає карієсу і неприємному запаху з рота.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *