Звинувачення зняті. Продукти, які ми даремно вважаємо шкідливими

Ви вважаєте, що яйця шкідливі для здоров’я, а сіль і зовсім загрожує швидкої смертю? Ми дізналися, які шкідливі продукти ми даремно викинули зі свого меню.

Сіль

Багато людей вважають, що яйця шкідливі і їсти без наслідків можна тільки білки. Але дослідження показують – це не так. Жовток багатий вітамінами, мікроелементами і амінокислотами, і, хоча яйця дійсно містять холестерин, але його корисну версію. Вже доведено, що вживання яєць допомагає тримати рівень холестерину і цукру в крові на необхідному рівні. Крім того, це дуже поживний продукт, відмовлятися від якого без протипоказань точно не варто.

Якщо ви ще досі думаєте, що сіль заподіює тільки шкоду, то сильно відстали від науки. Було доведено, що сіль необхідна організму. Зрозуміло, мова йде про помірні кількості, тобто, не більше п’яти грамів на добу. Сіль необхідна для підтримки здоров’я судин, відновлення клітин і водно-сольового балансу. До речі, це якраз той продукт, від якого можна сміливо відмовлятися, так як потрібні мікроелементи можна отримувати в необхідній кількості з свіжих овочів, фруктів, морепродуктів і риби.

Всупереч розхожій думці, кава шкідлива для організму тільки у великих кількостях. Якщо ж ви не зловживаєте цим напоєм, то отримаєте лише користь. Кава допомагає захищати серце і судини від тромбів, знижує ризик розвитку раку, діабету і деменції. У цьому напої, мова, звичайно, йде тільки про натуральну каву, багато антиоксидантів і корисних речовин. Також є дані про те, що кава допомагає боротися з болем і відновлювати нервову систему.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *