Експерти розповіли, які сни попереджають людину про швидку смерть

Експерти в галузі медицини і психології стверджують, що сни можуть попереджати людину про прийдешні проблеми і навіть швидку смерть. Фахівці в результаті тривалого дослідження з пацієнтами хоспісу з’ясували, які сновидіння є найчастіше передвісниками кінця життя.

Смерть

Дослідження показало, що незадовго до смерті близько 70% пацієнтів хоспісу бачили приємні для їх свідомості сни – вони зустрічалися з померлими рідними і друзями, розмовляли з ними, повертаючись у щасливі моменти життя. Причому такі сновидіння ставали частіше з наближенням смерті, але вони були заспокійливими, не несучи з собою тривоги чи негативу. Експерти відзначають, сни зі спогадами про близьких стають для невиліковно хворих людей якимось психологічним методом уникнення страху перед смертю.

Близько 60% людей бачать сни зі своїми подорожами, при цьому не усвідомлюючи, куди саме. Вони можуть планувати поїздку або збирати валізи і їхати в поїзді або летіти в літаку, часто навіть у компанії вже померлих знайомих або родичів. Такі бачення, за словами експертів, є роботою підсвідомості, вони не несуть негативних емоцій, налаштовуючи людини на швидку смерть і знімаючи боязнь неминучого.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *