Експерти розповіли, чому мити сиру курку категорично не можна

Експерти в галузі охорони здоров’я з США застерігають людей проти миття сирої курки перед її приготуванням. За словами фахівців, ця дія загрожує серйозними проблемами зі здоров’ям. Стаття відповідного змісту опублікована у виданні Mirror.

розморожена курка

Незважаючи на попередження, багато людей продовжують мити сиру курку перед приготуванням. Суть загрози для здоров’я полягає в тому, що відбувається миттєве поширення мікробів від м’яса до кухонним приладдям. Курча часто заражена бактеріями кампілобактеріозу, а іноді сальмонелою і Clostridium perfringens. Попадання їх в організм загрожує харчовим отруєнням, попереджають експерти.

До інших заходів безпеки відносяться розміщення м’яса в холодильнику в поліетиленовому пакеті, щоб запобігти потраплянню сирих соків на інші продукти. Не менш важливо мити руки теплою мильною водою протягом 20 секунд до і після обробки курки. У цьому ж списку оброблення на окремо призначеній для цього дошці. Ні в якому разі не можна класти приготовлену їжу або свіжі продукти на тарілку, обробну дошку або іншу поверхню, на якій раніше було сире харчове виріб.

До ознак отруєння відносяться: висока температура, діарея, яка не проходить більше 3-х днів, кров у калі, тривала блювота, ознаки зневоднення, серед яких сухість у роті і запаморочення. Самолікуванням займатися категорично не можна.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *