Експерти назвали шість несподіваних ознак наближення менструації

Експерти з США розповіли про шість несподіваних ознак, що сигналізують про початок менструації. Стаття відповідного змісту опублікована у виданні Mirror.

Біль при менструації

Деякі жінки страждають від сильної мігрені напередодні критичних днів. Вказаний стан пов’язаний з гормонами, які регулюють менструальний цикл – естроген і прогестерон. Згідно з офіційними даними Американського товариства головного болю, дискомфортні відчуття починаються за 2 дні до початку періоду. Не варто дивуватися і змінам звичок кишечника. Організм випускає простагландини, які змушують матку скорочуватися, але іноді їх так багато виділяється, що йде розподіл на інші області тіла. Такий приріст викликає у деяких жінок діарею, а у інших – збільшення кількості випорожнень. Гінеколог Алекса Двек зазначає, що набряклість молочної залози може іноді тривати протягом тижня, що відбувається через підвищення рівня прогестерону. У такому випадку рекомендується пити менше кофеїну, використовувати пакет з льодом або електрогрілку, приймати знеболюючі препарати.

Рівень серотоніну, як правило, виснажується до початку менструації, а рівень кортизолу (гормону, що виділяється при стресі) підвищується. Солодкі і жирні продукти дають викид першого. У зв’язку з зазначеними коливаннями представниці прекрасної статі можуть відчувають гостре сексуальне бажання при кардинальних змінах в перевагах в їжі. У цьому ж списку збільшення ваги. Поява слабкості також сигналізує про наближення менструації. Наприклад, дослідження показали, коли рівень прогестерону високий за тиждень до періоду, жінкам потрібно більше часу для відновлення при заняттях спортом.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *