Експерти назвали приховані небезпеки в будинку, які здатні нашкодити дітям

Експерти розповіли про приховані небезпеки в будинку, які здатні нашкодити дітям або навіть вбити їх. Такі “загрози” часто залишаються без уваги з боку батьків.

Дитина

Однією з головних небезпек є дитяче ліжко, на якому батьки часто економлять, використовуючи меблі, які залишилися після минулої дитини або отримані від родичів. Однак важливо, щоб такий атрибут відповідав сучасним нормам безпеки, інакше існує ризик задушення малюка. Важливо не залишати дитину на самоті на пеленальному столику, звідки вона може скотитися. Щоб перекрити малюкові проходження через деякі двері, можна поставити обмежувачі на ручки, також фіксується чимало випадків удушення немовлят шнурами від жалюзі, коли вони обвивали їх навколо шиї як намисто.

Коли дитина грає з іграшками, краще доглядати за нею, щоб вона не “з’їла” дрібну деталь, а в інший час зберігати різні “дрібниці” слід далеко в закритій коробці. Виноград, чорниця, родзинки і подібні продукти можуть привести до удушення, небезпеку представляють і незакріплені меблі, наприклад, хитка шафа.

Побутова техніка теж може бути небезпечною, діти люблять смикати шнури, тому важливо, щоб все було добре закріплено. Розетки в будинку краще закрити спеціальними кришками, слід заховати різні хімікати, отрути, косметичні засоби та ліки. Не можна залишати дитину одну у ванні, для ванної кімнати рекомендовано використовувати нековзні покриття.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *