Експерти назвали найкращу дієту для здорового кишечника

Лікарі-гастроентерологи розповіли про правила харчування, яких необхідно дотримуватися для нормальної роботи кишечника. Головним компонентом дієти, що відповідає за здоров’я життєво важливого органу, названа клітковина.

Овочі і фрукти

Щоб кишечник нормально функціонував, його слід очищати від токсинів. Для цього лікарі-гастроентерологи рекомендують дотримуватися особливої дієти.

Експерти радять стежити за тим, щоб токсини не накопичувалися в організмі. Для цього вони рекомендують вживати в їжу рослинну клітковину, як дієвий спосіб, що допомагає виведенню шлаків природним шляхом.

При вживанні рослинної клітковини та її взаємодії з соком шлунково-кишкового тракту, а також мікрофлори кишечника, формуються харчові волокна. Вони є невід’ємною складовою розвитку нормальної мікробіоти кишечника.

Крупа, висівки, листові салати, овочі і фрукти можуть стати хорошим рішенням для профілактики розвитку такого небезпечного захворювання, як рак кишечника.

Ці продукти допоможуть стабільно і якісно очищати організм від накопичених шлаків і токсинів, виводячи їх природним шляхом. За словами експертів, це є найкращим способом оздоровити своє тіло, не вдаючись до неперевірених, а іноді і небезпечних, народних методів.

Раніше експерти повідомили про 5 продуктів, які можуть не принести очікуваної користі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *