Дієтолог розповіла, що означають різні сигнали організму

Дієтолог Олена Будкова розповіла, що означають ті чи інші сигнали організму. Кожна така потреба вказує на певну проблему зі здоров’ям.

Солодке

Наприклад, коли хочеться солоденького, це свідчить про нервове виснаження. У разі, коли організм вимагає солодощів, можна з’їсти гіркий шоколад або мед. При цьому може бути й інша ситуація, коли виникає пристрасне бажання з’їсти солоних огірків. Ця потреба може вказувати на запальні процеси або можливу інфекцію. В такому випадку дієтолог рекомендує звернутися до лікаря і перевірити своє здоров’я. Якщо хочеться прісної їжі, можливо, у людини розвивається гастрит. На проблеми з ЖКГ може вказувати також потреба в гострій їжі. Бажання поласувати чимось кисленьким вказує на необхідність стимулювати роботу жовчного міхура і печінки. В такому випадку може допомогти звичайний лимон.

Ще одним важливим сигналом для людини є суха шкіра. Це означає, що організм відчуває нестачу у вітаміні Е. Заповнити його недолік можна, включивши в раціон горіхи, рибу і рослинні олії. У разі якщо нігті і волосся стають ламкими, в організмі може спостерігатися нестача кальцію і вітамінів групи В. Заповнити нестачу цих речовин можна за рахунок вживання каш і цільнозернового хліба.

Кровоточивість ясен вказує не брак вітаміну С. Позбутися від проблеми допоможуть цитрусові, чорна смородина і відвар шипшини. У разі, якщо спостерігається порушення сну, організм, ймовірно, потребує заповнення магнію і калію. При такій проблемі слід додати в раціон курагу, чорнослив і буряк.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *