Дівчину частково паралізувало після того, як вона похрустіла шиєю

Спроба похрустіти шиєю для молодої дівчини закінчилася плачевно.

Болить шия

23-річна мешканка Лондона Наталі Куніцкі не могла подумати, що в її віці можна зіткнутися з інсультом. Більш того, їй і в голову б не прийшло, що до сумних наслідків може привести звичайний хрускіт в шиї.

Одного вечора молода британка лежала у себе в ліжку і дивилася фільм. У якийсь момент вона зрозуміла, що занадто багато часу провела в одній позі і вирішила розім’ятися. Розминці була підвернена і шия – дівчина схилила голову і хруснула шиєю, як багато хто з нас роблять регулярно. Наталі почула незвично гучний хрускіт, але не звернула на це особливої уваги. Однак вже через 15 хвилин ліва нога дівчини повністю віднялася.

Наталі доставили в лікарню, де лікарі діагностували у неї інсульт. Дівчина не розуміла, як таке могло статися в її віці, але все виявилося досить просто: коли постраждала хрустіла шиєю, вона пошкодила собі хребетну артерію. Це і призвело до накопичення крові в мозку та інсульту.

Куніцкі була проведена операція з відновлення судини, тромб був усунений, але ось ліва половина тіла дівчини залишилася паралізованою. Зараз Вона проходить курс реабілітації, вона вже навчилася самостійно одягатися і навіть ходити протягом п’яти хвилин. Відновлення триває, дівчина сподівається повністю відновитися і жити нормальним життям. За словами самої Наталі, вона ніколи не пила і не курила, вела здоровий спосіб життя і тому їй складно зрозуміти, чому така сумна ситуація сталася саме з нею.

Джерело: 7mednews

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *