Дерматолог розповів про шість ефективних методів позбавлення від прищів

Дерматолог розповів про шість найбільш ефективних методів позбавлення від дефектів шкіри. Як з’ясувалося, серед заходів по боротьбі з прищами згадується правильне очищення шкіри і використання засобів з альфагідрокислотами.

Прищі

За словами фахівців, поява прищів не обов’язково пов’язана з підлітковим віком, але і в будь-якому. Дефекти шкіри можуть привести не тільки до дискомфортних відчуттів, але і невдоволення зовнішністю та зниженою самооцінкою, яка з цього випливає. Доктор Росс Перрі з косметичної шкірної клініки розповів виданню Express про шість способів вирішення проблеми.

Одним з методів боротьби з цим явищем визнано правильне очищення шкіри, що полягає у використанні засобів з альфагідрокислотою. Вона забезпечує краще відлущування, тим самим сприяючи росту нових клітин. Так як прищі часто є причиною інфекції і запалення, то в деяких випадках варто використовувати суміші з антибіотиками, вітамінами А. Не менш гарний у цьому відношенні живильний продукт з перекисом бензоїлу.

Якщо мова йде про гормональні прищі, то можуть допомогти протизаплідні таблетки, що стосується жінок. У разі важких форм акне варто звернутися до фахівця для проведення світлових процедур, що включають в себе вплив синього світла.

Добре зменшує запальні процеси і червоне світло. Завершує список методів боротьби з прищами пілінг шкіри, який повинен бути зроблений професіоналом. У ці маніпуляції включені конкретні типи кислот, що сприяють позбавленню від акне.

Раніше експерти розповіли, чому нам ніколи не слід видавлювати прищі в зоні обличчя, яку називають трикутником смерті.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *