Головний продукт для зміцнення здоров’я

Ведучий програми Doctor in the House (Лікар у вас вдома) на телеканалі BBC, відомий британський медик Ранган Чаттерджі, висловився про те, який продукт повинен бути в щоденному раціоні людини.

Броколі

На думку експерта, головним продуктом для міцного здоров’я і довголіття може з повним правом вважатися броколі.

«Броколі – це наш спаситель. Її вживання знижує ризик розвитку деяких видів раку, покращує роботу серця, зменшує концентрацію поганого холестерину в крові, а також виліковує кишечник і піднімає імунітет», – заявив доктор Ранган Чаттерджі.

Спеціаліст апелював до даних, отриманих при дослідженні Пенсильванського університету і показав, що броколі захищає внутрішню оболонку кишечника, що дає ефект зміцнення імунної системи та гармонізації кишкової флори. Броколі чудово підходить для корекції порушень в кишковому бар’єрі, через які активізуються і проникають в кров, загрожуючи організму, токсини і патогенні мікроорганізми.

Броколі зменшує запалення в товстій кишці і знижує захворюваність на рак товстої кишки, – про це свідчать наявні на сьогоднішній день наукові дані.

Доктор Чаттерджі зазначив, що здоров’я кишечника має першорядне значення для здоров’я людини в цілому, недарма цей орган вчені називають «другим мозком». Особливості його функціонування мозку впливають навіть нас психоемоційний стан: проблеми з кишечником можуть провокувати розвиток стресу та депресії, підвищувати і тривожність.

Броколі зміцнює не тільки імунітет, але і психічне здоров’я, резюмував в результаті експерт.

Джерело: МедікФорум

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *