Генетики розповіли, як дізнатися, чи народиться дитина здоровою

Багато майбутніх матерів відчувають побоювання за здоров’я малюка, не будучи впевненими, чи народиться дитина здоровою. Генетики розповіли, як дізнатися про наявність відхилень у плода.

Вагітна

В першу чергу, помічають генетики, слід провести ультразвукове дослідження, що є дуже точними доступним для всіх категорій громадян. Для тих, хто відчуває окремі сумніви, пов’язані з наявністю спадкових захворювань, передбачений молекулярно-цитогенетичний і цитологічний аналіз. Завдяки цим процедурам можна виявити у плода порушення хромосомного апарату. Крім того, існує інвазивна пренатальна діагностика. Вона має 100% точність і дозволяє повністю вивчити стан здоров’я майбутньої дитини.

Також фахівці відзначають, зробити деякі висновки жінка може і сама, перш ніж проходити огляд. Вона повинна подумати, чи є в сім’ї люди зі спадковими хворобами, особливо ті, які страждають від епілепсії і цукрового діабету. Також слід враховувати і зовнішні фактори, такі, як запальні інфекції під час вагітності та необхідність вживати лікарські препарати для лікування. Вік породіллі теж слід враховувати в переліку можливих ризиків.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *