В яку пору року народжуються люди, які мають всі шанси дожити до 100 років: відповідь вчених

Осінь – це прекрасна пора року. Ми любимо її за красу і гармонію, яку вона дарує кожному з нас. Однак вчені вважають, що осінь також є прекрасною порою року для народження малюка.

100 років

Більше ста років?

У порівнянні з переписом 1900 року 53,12 відсотка довгожителів народилися в другій половині року. Дивно, але ці цифри підтверджують минулі дослідження.

Отже, американські вчені впевнені, що люди, які народилися в кінці року, живуть довше, ніж ті, які з’явилися на світ у весняні місяці. Примітно, що дослідники також з’ясували: народжені взимку більш схильні до розвитку шизофренії, а от короткозорість і алергічні реакції обходять їх стороною.

Крім цього, діти, що з’явилися на світ навесні, менш успішні в навчанні, стверджують вчені. Хоча з цим твердженням напевно можна посперечатися на основі інших досліджень.

Які причини?

Поки вчені не можуть пояснити причин подібного феномена. Статистика підтверджує, що діти, народжені взимку і восени, мали більшу вагу при народженні, що могло вплинути на ранній розвиток.

Крім цього, пік захворюваності інфекційних хвороб припадає на певні місяці. Наприклад, поліовірус найчастіше лютує в липні і серпні.

Крім цього, матусі, які народжують малят восени, мають можливість добре харчуватися протягом практично всієї вагітності. Вживання фруктів і овочів значно прискорює здоровий розвиток плода. Також малюкам, народженим восени, не загрожує занадто яскраве сонце або люті морози.

Підсумок

Чи варто усвідомлено народжувати дітей восени, сподіваючись, що вони доживуть до ста років? Довге життя має свої недоліки. Дуже небагато людей зустрічають старість здоровими і енергійними. А тягнути жалюгідне існування десятиліттями, відшукуючи у себе симптоми численних хвороб, ваші діти навряд чи захочуть.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *