Від чого залежить жіноча сексуальність

Дуже багато жінок ставлять у главу кута у відносинах з чоловіками сексуальність. І правильно роблять, оскільки якщо у вас з чоловіком в ліжку все в порядку, то всі інші питання вирішуються легше. Однак під сексуальністю часто мають на увазі що завгодно, але не сексуальність.

жінка

Еротичний одяг, певний імідж і виставляння своїх принад напоказ – це не про сексуальність. Це про спокушання. І якщо ви серйозно думаєте, що сексуальність і спокушання – одне і те ж, то, найімовірніше, ви викличете у чоловіка разове бажання вас сексуально використовувати, але не бажання бути з вами у відносинах.

Хоча, може бути, це все, що вам потрібно? Ну навіть якщо не одноразово. Припустимо, ви будете кожен раз вбиратися по-різному, і його інтересу вистачить на випробування всіх ваших еротичних іміджів. Але стосунки від цього не зав’яжуться, оскільки для створення відносин потрібна зовсім інша сексуальність, яка не напоказ. Я маю на увазі ту сексуальність, яка призводить до любові і яка починається з любові до самої себе, свого тіла. В першу чергу сексуальність, тобто природна жіночність, – це радість бути собою, радість жити саме в цьому тілі, яке воно є, і задоволення від відчуттів тіла.

Якщо ви щасливі у своєму тілі – вам більше нічого не потрібно, ви вже сексуальні. Жінка, яка відчуває себе в своєму тілі добре, вільно і природно, живе в ньому, її руху гармонійні і тому привабливі. Подивіться на тварин: вони граціозні і красиві саме тому, що просто рухаються так, як для них природно, не намагаючись створювати спеціальні кренделі з своїх тіл, щоб виглядати сексуально”, – вони просто живуть.

Якщо ж ви незадоволені своїм тілом, якщо ви соромитеся його, ваші рухи стають скутими і штучними, м’язи занадто затиснуті або, навпаки, без тонусу, і це робить вас непривабливою. І які б ви не підбирали пози, жести, міміку і інтонації – все це буде пластмасовим, одноразовим, протиприродним. Штучність нехороша не тільки тим, що вона некрасива. Поруч з “штучною” людиною інша мимоволі теж починає напружуватися, несвідомо зчитуючи напругу і включаючись в неї, якщо знаходиться близько. А це дуже, дуже дискомфортно. І вже через відчуття цього дискомфорту хочеться віддалятися від “штучної” людини.

Тому найголовніша річ у сексуальності – це задоволення бути собою. Природно, не всі це можуть. Більшість дівчаток виховували в найсуворіші заборони на сексуальність, і ці заборони досі живуть і в голові, і в тілі, не дозволяючи розслабитися і дозволити тілу радіти. Багатьох критикували за зовнішність всі кому не лінь, багато хто і самі вміють стерти себе в порошок за ті або інші особливості організму, активізуючи сором, сором, страх оцінки й інші переживання, викликають скутість, м’язові блокування тіла.

Чимало жінок пережили сексуальні домагання в тій чи іншій формі, а іноді і насильство і, крім сорому, часто відчувають страх і перед сексуальними стосунками, і перед спілкуванням з чоловіками в принципі. І навіть якщо в їх голові немає думки “я боюся”, той досвід, коли вони були налякані, якщо він не був інтегрований, “пролікований”, призводить до хронічних напружень в тілі і відсутності радості від усього, що пов’язане з сексуальністю. І якщо з вами трапилася така біда – бігом до психотерапевта працювати над своїми травмами.

Як же знаходити себе, якщо ви дійсно не відчуваєте тілесної радості?

Для початку важливо пам’ятати, що сексуальність в принципі – це переживання, не пов’язане базово з статевими органами. Це просто тілесне задоволення, пов’язане з тактильними відчуттями. І цей факт є ключем до розкриття: досить навчитися радіти всім іншим тілесним відчуттям, і тіло розслабитися. Почніть спостерігати тілесні відчуття від дотиків: одягу і постільної білизни, повітря і води, будь-яких предметів. Зверніть увагу на те, що вам приємно, а що неприємно.

Постарайтеся максимально позбутися від усього неприємного для вашого тіла, не купувати дискомфортну на дотик одяг, підбирати максимально комфортну температуру води, коли миєтеся в душі, і т. д. Зверніть увагу на тілесний рух: рухаєтеся ви так, як просить тіло? Наприклад, коли ви просто сидите, лежіть, стоїт
е або йдете. Підберіть одяг, в якій можете рухатися максимально комфортно і вільно для тіла, щоб воно не напрягалось.

Пошукайте рухи, які будуть приносити вам радість. Візьміть за звичку вранці і ввечері, коли ви лягаєте спати чи прокидаєтеся, влаштовуватися зручніше, потягатись, щулитися, насолоджуватися затишком. А коли приймаєте душ – мити своє тіло з максимальною ніжністю, торкаючись до себе так, як би ви хотіли, щоб до вас торкався коханий чоловік. І так само одягайтеся і роздягайтесь – з насолодою. З цих простих дій складається любов до свого тіла, а кохання – сексуальність. Будучи розслабленою і живучи в тілесному комфорті, ви розцвітете, як троянда травневим ранком, і, пом’янути моє слово, чоловіки будуть згортати шиї, коли ви будете проходити повз. Просто тому, що ви щасливі, а значить, прекрасні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *