Вчені озвучили головні правила жіночої краси

Що робити, якщо хочеться зберегти молоденьку і привабливу зовнішність надовго?

краса

Безумовно, у кожної жінки є свої правила і секрети, до яких вона вдається, знаючи про свої особливості. Але є загальні установки, які носять універсальний характер, пише журнал Healthy style. Цими рекомендаціями для підтримки зовнішності форми можуть скористатися всі.

Довіряти інтуїтивному харчуванню. Організм може посилати досить чіткі сигнали про те, чи підходить йому чи ні якась їжа, і наскільки він ситий. Тому важливо прислухатися до себе. Харчування повинно бути різноманітним, з великою кількістю мінімально обробленої їжі, клітковини, овочів і фруктів, а також здорових жирів.

Рухатися і розтягуватися. Аеробне навантаження в обсязі 150 хвилин в тиждень а також вправи на розтяжку довго дозволяють тілу не старіти.

Відмовитися від шкідливих звичок. Куріння, надлишки алкоголю, надлишок ультрафіолету, недолік сну, – все це саме ті фактори, які позбавляють вас краси і змушують інтенсивніше старіти.

Полюбити себе. Висока самооцінка спонукає жінку з увагою ставитися до власного тіла і пестити його, незважаючи на вагу або ще якісь особливості. Крім того, працює психологічний ефект: упевнені в собі жінки привертають більше уваги і тільки з однієї цієї причини здаються дуже гарними.

Захищатися від інфекцій. Необхідно стежити за здоров’ям так, щоб гострі інфекції не переходили у хронічні форми, а хронічні захворювання (якщо вони наявні) тримати під контролем. Слідуючи даній установці, необхідно проходити профілактичні огляди у кардіолога, невропатолога, стоматолога і гінеколога, проходити мамографію та вакцинацію, знати свої показники рівня цукру і холестерину в крові, а також артеріального тиску.

Відпочивати на природі. І як можна частіше. Доведено, що таке проведення часу відмінно знімає стрес і покращує стан органів дихальної системи, а ніщо не позначається на зовнішності жінки так позитивно, як хороший відпочинок і здоровий рум’янець від свіжого повітря.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *