Вчені назвали смачний спосіб боротьби з хворобами серця

Всього одна чашка чаю в день знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань. Про це повідомляє видання Live Science з посиланням на фахівців Університету Західної Австралії.

Чорний чай

Вчені проаналізували дані дослідження тривалістю в 23 роки, в яке були залучені 53 тис. осіб. При цьому із загального числа добровольців близько 12 тис. страждали хворобами серця.

Порівнявши раціони учасників експерименту, фахівці прийшли до висновку, що вживання продуктів, що містять близько 500 міліграмів флавоноїдів, благотворно позначається на здоров’ї. Зокрема, вони захищають від розвитку ішемічної хвороби серця, інсульту і захворювання периферичних артерій.

Дана кількість флавоноїду міститься, наприклад, в чашці чаю, броколі або жмені чорниці. На думку експертів, подібний цілющий ефект можна пояснити протизапальними властивостями флавоноїду.

Між тим вчені відзначають необхідність відмови від куріння і вживання алкогольних напоїв, оскільки ці шкідливі звички можуть звести до нуля користь від зазначених вище продуктів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ПЕРШІ СИМПТОМИ ХВОРОБИ СЕРЦЯ І СУДИН

НАЙКОРИСНІШІ ПРОДУКТ ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ СЕРЦЯ І СУДИН

ЧИМ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ ЗАХВОРЮВАННЯ СЕРЦЯ У ЧОЛОВІКІВ І ЖІНОК: 16 ВІДМІННОСТЕЙ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *