Вчені встановили, в якому віці у жінок бувають кращі оргазми

Мама, можливо, радила вам не поспішати. І була права.

оргазм

Вважається, ніби ідеальний вік для якісного жаркого сексу — рання молодість. Принаймні, саме так йдуть справи, якщо спостерігати за любовними пригодами героїв кіно і серіалів. Але дослідження доводять зворотне.

Видання Health розповіло, що кращі оргазми приходять до жінок швидше пізніше, ніж раніше. За допомогою популярного додатка Natural Cycles, що дозволяє відстежувати менструальний цикл і планувати вагітність, вчені опитали 2 600 представниць слабкої статі. У респонденток різного віку запитували:

  1. Наскільки ви задоволені своїм сексуальним життям?
  2. Як ви думаєте, наскільки ви привабливі?
  3. Як ви оцінюєте частоту та якість ваших оргазмів?

Оцінок було всього три: низька, середня, висока.

Потім жінок розподілили за трьома групами у залежності від віку: 23 роки і молодше, 24-36 років, старше 36 років. І проаналізували їхні відповіді.

Передбачалося, що найвищу оцінку власного сексуального життя дадуть наймолодші. Однак дослідників чекав сюрприз. Дівчата віком до 23 років найчастіше обирали оцінки «низько» і «середньо». У дам у віці 24-36 років ситуація трохи змінювалася: частіше фігурувала оцінка «середньо». Зате панянки від 36 років і старше сміливо оцінювали якість сексуального життя і власну привабливість як високу.

Загалом, кращі оргазми чекають жінок після 36 років.

Що цікаво, це не єдине дослідження за такими, на перший погляд, парадоксальні висновками. Так, видання The Huffington Post, посилаючись на результати недавнього опитування 5 000 самотніх дорослих американців різного віку, етнічних груп і рівнів доходів, вивело усереднені показники. Відповідно до них, найкращий у житті секс у жінок траплявся в 66 років, а у чоловіків — 64.

Опитані Health і The Huffington Post психологи припускають, що справа тут в наступному. Сила і якість оргазму залежать не стільки від фізіології і гормонів, скільки від психологічної готовності. У декаді між 20 і 30 роками, незважаючи на «найсексуальніший» гормональний рівень, молоді люди занадто переймаються власною зовнішністю, проблемами соціального прийняття, а тому не можуть розслабитися і віддатися почуттям.

З роками ж жінки і чоловіки знаходять своє місце в соціумі, отримують безліч соціальних і психологічних підкріплень, набувають сексуальний досвід, який допомагає краще відчувати себе і усвідомлювати власні бажання.

Ще декілька чинників, завдяки яким секс з роками стає тільки краще:

  1. Здоровий егоїзм. Люди починають займатися сексом заради власного задоволення, а не щоб задовольнити партнера.
  2. Відхід від зацикленості на проникненні. Виявляється, можна отримувати оргазми і просто пестячи один одного.
  3. Довіра. Старше покоління, як правило, перебуває у тривалих відносинах. Люди давно знайомі зі своїми партнерами, а тому легше наважуються на експерименти і в цілому відчувають себе більш розкутими.

Втім, вчені зазначають: вік сам по собі ще не є гарантією якісних оргазмів. Набагато важливіше тут — досвід і впевненість у власній сексуальній привабливості, а також наявність люблячого партнера.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *