Вчені виявили зв’язок між зміною голосу жінки і рівнем фертильності

Вчені з Університету Джеймса Медісона і University of Florida провели дослідження, що показали зв’язок між зміною голосу жінки і рівнем фертильності. За словами фахівців, солодкомовство служить сигналом про репродуктивний статус.

жінка

Раніше фахівці з’ясували, що жінки пахнуть і виглядають по-різному в періоди високої фертильності. Дівчата стають і більш привабливими для чоловіків. Це ще один спосіб сигналізувати про свій репродуктивний статус потенційним шанувальникам. І хоча минулі дослідження показали зв’язок зі зміною голосу і рівнем фертильності, не було відомо, як точно це відбувається. Для розуміння питання вчені задіяли дам у віці від 17 до 30 років для участі в короткому експерименті. У дослідженні представниць прекрасної статі попросили записувати свої голоси чотири рази протягом місяця. Їм також необхідно було вказувати дату початку останньої менструації.

Озброївшись цією інформацією, експерти розділили запису на чотири групи: записані в періоди високої і низької народжуваності без застосування жінками протизаплідних засобів і з аналогічними умовами з використанням препаратів. Результати показали, що властивість голосу, відоме як «голосове мерехтіння», було значно нижче серед дам в періоди високої фертильності з першої групи. Те ж саме стосується низького рівня «голосового тремтіння». Обидва фактори виробляють ясний, здоровий і більш солодкомовний голос.

Варто відзначити ще один момент. Дослідники не виявили відмінностей між жінками, які використовують контрацептиви. Цілком ймовірно, що гормони, відповідальні за голосові зміни під час менструального циклу «відключені» гормональними таблетками.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *