Вчені: Вино на ніч допомагає схуднути

Споживання вина на ніч допомагає спалювати жир і таким чином сприяє схудненню. Відповідні висновки озвучені вченими з США, що представляють Університет штату Вашингтон.

вино

У своєму дослідженні вчені взяли за основу історію 100-річної жінки з Італії. Щодня під час їжі вона вживає келих вина, але при цьому залишається здоровою. Наступні роботи показали, що випитий на ніч алкогольний напій перешкоджає накопиченню в організмі жирових клітин. Це обумовлено ефектом речовини ресвератрол, що допомагає в підтримці стрункості.

За допомогою вина, вважають автори роботи, які дотримуються дієти людям буде простіше контролювати свою вагу. Користь нічного розпивання даного напою ще й в тому, що він сприяє виникненню почуття насичення, на тлі чого людині легше відмовитися від пізніх перекусів. Передбачається, що двох келихів вина в день достатньо для скорочення ризику ожиріння на 70%. При цьому важливо розуміти, що вино дасть позитивний ефект, тільки якщо людина дотримується правильного харчування і регулярно виконує фізичні вправи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *